Sąd Rejonowy w Tucholi

ul. Świecka 28
89-500 Tuchola

NIP:   5611599922
REGON:   000321454-00042

Nr telefonu centrali:
52 336 04 00 do 02
fax 52 336 04 09
adres e-mail: sad@tuchola.sr.gov.pl

V Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych
ul. Wojska Polskiego 22
89-400 Sępólno Krajeńskie
tel/fax 52 388 11 70

E-Wokanda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 18

Sygnatura II K 769/18

Data 10.06.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Jakub Kawka

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura II K 780/18

Data 10.06.2020

Czas trwania 12:00 - 14:00

Skład Dorota Januszewska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 18

Sygnatura II W 617/18

Data 10.06.2020

Czas trwania 12:00 - 13:58

Skład Jakub Kawka

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura II K 193/18

Data 10.06.2020

Czas trwania 11:00 - 11:58

Skład Dorota Januszewska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 18

Sygnatura II K 395/19

Data 10.06.2020

Czas trwania 10:30 - 11:58

Skład Jakub Kawka

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura II K 4/19

Data 10.06.2020

Czas trwania 09:15 - 10:58

Skład Dorota Januszewska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura II Ko 362/20

Data 10.06.2020

Czas trwania 09:00 - 09:13

Skład Dorota Januszewska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 18

Sygnatura II K 445/19

Data 10.06.2020

Czas trwania 09:00 - 10:28

Skład Jakub Kawka

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura III Nsm 355/19

Data 09.06.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Marcin Affelski

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura III RC 188/19

Data 09.06.2020

Czas trwania 13:15 - 15:15

Skład Marcin Affelski

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura III Nsm 60/20

Data 09.06.2020

Czas trwania 12:15 - 14:15

Skład Marcin Affelski

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura III RC 116/18

Data 09.06.2020

Czas trwania 10:45 - 12:45

Skład Marcin Affelski

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Sygnatura III RC 68/19

Data 09.06.2020

Czas trwania 09:15 - 11:15

Skład Marcin Affelski

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura II K 3/20

Data 08.06.2020

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Dorota Januszewska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura II Ko 1713/19

Data 08.06.2020

Czas trwania 13:45 - 13:58

Skład Dorota Januszewska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura II K 360/19

Data 08.06.2020

Czas trwania 12:30 - 13:43

Skład Dorota Januszewska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura II Ko 1883/19

Data 08.06.2020

Czas trwania 12:00 - 12:28

Skład Dorota Januszewska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Sygnatura II K 196/20

Data 08.06.2020

Czas trwania 10:00 - 12:00

Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura II K 304/19

Data 08.06.2020

Czas trwania 09:00 - 11:58

Skład Dorota Januszewska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Sygnatura II Kp 78/20

Data 05.06.2020

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Michał Lipiński

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij