W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Sąd Rejonowy w Tucholi

ul. Świecka 28
89-500 Tuchola

NIP:   5611599922
REGON:   000321454-00042

Nr telefonu centrali:
52 336 04 00 do 02
fax 52 336 04 09
adres e-mail: sad@tuchola.sr.gov.pl

V Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych
ul. Wojska Polskiego 22
89-400 Sępólno Krajeńskie
tel/fax 52 388 11 70
Kontakt

Sąd Rejonowy w Tucholi

ul. Świecka 28
89-500 Tuchola

NIP:   5611599922
REGON:   000321454-00042

Nr telefonu centrali:
52 336 04 00 do 02
fax 52 336 04 09
adres e-mail: sad@tuchola.sr.gov.pl

V Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych
ul. Wojska Polskiego 22
89-400 Sępólno Krajeńskie
tel/fax 52 388 11 70

E-Wokanda

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura II K 627/20

Data 03.02.2021

Czas trwania 14:45 - 16:45

Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 9

Sygnatura I C 232/19

Data 03.02.2021

Czas trwania 14:30 - 16:30

Skład Joanna Błażejewska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura II Ko 1210/20

Data 03.02.2021

Czas trwania 14:30 - 14:43

Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 9

Sygnatura I Ns 347/19

Data 03.02.2021

Czas trwania 12:30 - 14:28

Skład Joanna Błażejewska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 9

Sygnatura I C 327/20

Data 03.02.2021

Czas trwania 12:00 - 12:28

Skład Joanna Błażejewska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 9

Sygnatura I Ns 286/18

Data 03.02.2021

Czas trwania 10:00 - 11:58

Skład Joanna Błażejewska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura II K 94/18

Data 03.02.2021

Czas trwania 09:30 - 14:28

Skład Dorota Januszewska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura II Ko 1459/20

Data 03.02.2021

Czas trwania 09:15 - 09:28

Skład Dorota Januszewska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura II K 274/20

Data 03.02.2021

Czas trwania 09:15 - 09:28

Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 9

Sygnatura I C 420/20

Data 03.02.2021

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Joanna Błażejewska

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 16

Sygnatura II Ko 1111/20

Data 03.02.2021

Czas trwania 09:00 - 09:13

Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura III RC 212/19

Data 02.02.2021

Czas trwania 14:45 - 16:45

Skład Marcin Affelski

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 9

Sygnatura I Cps 18/20

Data 02.02.2021

Czas trwania 14:00 - 16:00

Skład Aleksandra Miąsko

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura III RC 57/20

Data 02.02.2021

Czas trwania 14:00 - 14:43

Skład Marcin Affelski

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 9

Sygnatura I C 176/19

Data 02.02.2021

Czas trwania 13:55 - 13:58

Skład Aleksandra Miąsko

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 9

Sygnatura I C 67/20

Data 02.02.2021

Czas trwania 13:30 - 13:53

Skład Aleksandra Miąsko

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 9

Sygnatura I C 528/19

Data 02.02.2021

Czas trwania 13:00 - 13:28

Skład Aleksandra Miąsko

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura III Nsm 164/19

Data 02.02.2021

Czas trwania 13:00 - 13:58

Skład Marcin Affelski

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura III RC 109/20

Data 02.02.2021

Czas trwania 11:30 - 12:58

Skład Marcin Affelski

Rozprawa:

Wydział II Wydział Karny

Miejsce rozprawy Sala 25

Sygnatura II K 354/20

Data 02.02.2021

Czas trwania 11:00 - 13:00

Skład Magdalena Kunter-Kwiatkowska

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 9

Sygnatura I C 583/19

Data 02.02.2021

Czas trwania 11:00 - 12:58

Skład Aleksandra Miąsko

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura III Nsm 31/20

Data 02.02.2021

Czas trwania 10:30 - 11:28

Skład Marcin Affelski

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 9

Sygnatura I C 436/19

Data 02.02.2021

Czas trwania 10:00 - 10:58

Skład Aleksandra Miąsko

Rozprawa:

Wydział III Wydział Rodzinny i Nieletnich

Miejsce rozprawy Sala 24

Sygnatura III Nsm 120/19

Data 02.02.2021

Czas trwania 09:15 - 10:28

Skład Marcin Affelski

Rozprawa:

Wydział I Wydział Cywilny

Miejsce rozprawy Sala 9

Sygnatura I Ns 256/19

Data 02.02.2021

Czas trwania 09:00 - 09:58

Skład Aleksandra Miąsko