E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 11 |
Sygnatura | I C 121/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 13:28 |
Skład |
Aleksandra Miąsko |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 24 |
Sygnatura | III Nkd 86/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 12:58 |
Skład |
Marcin Affelski |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 18 |
Sygnatura | II W 565/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 13:58 |
Skład |
Jakub Kawka |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 18 |
Sygnatura | II K 150/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:15 - 12:28 |
Skład |
Jakub Kawka |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 11 |
Sygnatura | I C 239/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:58 |
Skład |
Aleksandra Miąsko |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 24 |
Sygnatura | III Nkd 82/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:28 |
Skład |
Marcin Affelski |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 16 |
Sygnatura | II K 730/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:58 |
Skład |
Angelika Treider-Szeffs |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 18 |
Sygnatura | II Kop 4/24 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:45 - 12:13 |
Skład |
Jakub Kawka |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 16 |
Sygnatura | II W 338/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 11:00 - 11:58 |
Skład |
Angelika Treider-Szeffs |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 24 |
Sygnatura | III Nsm 506/22 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 11:58 |
Skład |
Marcin Affelski |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 18 |
Sygnatura | II K 289/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:30 - 11:43 |
Skład |
Jakub Kawka |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 25 |
Sygnatura | II W 194/24 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Magdalena Kunter-Kwiatkowska |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Sygnatura | II Kp 54/24 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 12:00 |
Skład |
Monika Grabowska |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 11 |
Sygnatura | I Ns 352/22 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 11:58 |
Skład |
Aleksandra Miąsko |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 16 |
Sygnatura | II K 647/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 10:00 - 10:58 |
Skład |
Angelika Treider-Szeffs |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 24 |
Sygnatura | III Nsm 143/22 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:30 - 10:28 |
Skład |
Marcin Affelski |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 24 |
Sygnatura | III RNs 275/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:15 - 09:28 |
Skład |
Marcin Affelski |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 11 |
Sygnatura | I Ns 336/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:15 - 09:58 |
Skład |
Aleksandra Miąsko |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 24 |
Sygnatura | III RNs 233/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:13 |
Skład |
Marcin Affelski |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 16 |
Sygnatura | II K 733/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:58 |
Skład |
Angelika Treider-Szeffs |