E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 11 |
Sygnatura | I C 436/21 |
Data | 12 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 09:58 |
Skład |
Aleksandra Miąsko |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 24 |
Sygnatura | III Nsm 205/23 |
Data | 12 .04 .2024 |
Czas trwania | 09:00 - 11:58 |
Skład |
Marcin Affelski |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 24 |
Sygnatura | III RC 143/22 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:50 - 16:50 |
Skład |
Marcin Affelski |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 24 |
Sygnatura | III RNs 250/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:35 - 14:48 |
Skład |
Marcin Affelski |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 16 |
Sygnatura | II Kop 3/24 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Angelika Treider-Szeffs |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 18 |
Sygnatura | II Ko 171/24 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:30 - 16:30 |
Skład |
Jakub Kawka |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 24 |
Sygnatura | III RNs 252/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:20 - 14:33 |
Skład |
Marcin Affelski |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 16 |
Sygnatura | II Ko 1621/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:15 - 14:28 |
Skład |
Angelika Treider-Szeffs |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 24 |
Sygnatura | III RNs 243/22 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 14:18 |
Skład |
Marcin Affelski |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 11 |
Sygnatura | I C 373/22 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 16:00 |
Skład |
Aleksandra Miąsko |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 16 |
Sygnatura | II Ko 1627/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 14:13 |
Skład |
Angelika Treider-Szeffs |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 18 |
Sygnatura | II Ko 229/24 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 14:00 - 14:28 |
Skład |
Jakub Kawka |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 24 |
Sygnatura | III RNs 38/24 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:45 - 13:58 |
Skład |
Marcin Affelski |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 24 |
Sygnatura | III RNs 37/24 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 13:43 |
Skład |
Marcin Affelski |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 16 |
Sygnatura | II Ko 1630/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 13:58 |
Skład |
Angelika Treider-Szeffs |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 11 |
Sygnatura | I C 186/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:30 - 13:58 |
Skład |
Aleksandra Miąsko |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 24 |
Sygnatura | III Nkd 59/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 13:28 |
Skład |
Marcin Affelski |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 16 |
Sygnatura | II K 728/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 13:28 |
Skład |
Angelika Treider-Szeffs |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 11 |
Sygnatura | I C 121/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 13:00 - 13:28 |
Skład |
Aleksandra Miąsko |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 24 |
Sygnatura | III Nkd 86/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 12:58 |
Skład |
Marcin Affelski |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 18 |
Sygnatura | II W 565/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:30 - 13:58 |
Skład |
Jakub Kawka |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 18 |
Sygnatura | II K 150/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:15 - 12:28 |
Skład |
Jakub Kawka |
Wydział | I Wydział Cywilny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 11 |
Sygnatura | I C 239/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:58 |
Skład |
Aleksandra Miąsko |
Wydział | III Wydział Rodzinny i Nieletnich |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 24 |
Sygnatura | III Nkd 82/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:28 |
Skład |
Marcin Affelski |
Wydział | II Wydział Karny |
---|---|
Miejsce rozprawy | Sala 16 |
Sygnatura | II K 730/23 |
Data | 11 .04 .2024 |
Czas trwania | 12:00 - 12:58 |
Skład |
Angelika Treider-Szeffs |